Kontakt/Sportkontor

Postadress
Kalmar FF
Trångsundsvägen 40
393 56 Kalmar

Besöksadress:
Trångsundsvägen 40

Telefon:
0480 - 44 44 30. Telefonväxeln är öppen vardagar 08,00 - 16,00
Fax: 0480 - 88 720
E-mail: info@kalmarff.se
   

Öppettider Shop & Sportkontor
Vardagar 12.30 - 16.00 

Observera att då A-laget spelar allsvensk hemma match på Guldfågeln Arena är Shop & Sportkontor inte öppet men biljettkassorna och shopen på arenan öppnar 2 timmar innan matchstart. 

 

Boka/köpa biljetter via telefon
0771 - 454600 vardagar 09:00 - 18:00 och lördagar 10:00 - 15:00
0480 - 444430 vardagar 12:30 -16:00

  

På följande nummer når du vår personal. Titta gärna igenom listan så kommer du i kontakt med rätt person direkt.

Nanne Bergstrand
Huvudtränare
073-330 02 40


Mattias Rosenlund
Klubbchef
070-545 10 59

Thomas Andersson Borstam
Sportchef
070-819 73 09
thomas@kalmarff.se

Anders Klevsand
Marknadschef
070-874 78 70
 

Dennis Nilsson
Marknad

0480 - 44 44 38
dennis@kalmarff.se

Henrik Andersson
Marknad 
0480 - 44 44 37
henrik@kalmarff.se

Hanna Hägerdal 
Ekonomi
0480 - 44 44 39
hanna@kalmarff.se

Anna Alexander
Personal / Ekonomi
0480 - 44 44 32
anna@kalmarff.se

Jeanette Fagerlund
Biljettansvarig 
0480 - 44 44 31
nettan@kalmarff.se

Jens Nilsson
Akademichef
070-964 22 24
jens@kalmarff.se

David Bergqvist
Akademikoordinator
070-205 36 01
david@kalmarff.se

Ola Ragnarson
Lagledare A-trupp
0480 - 44 44 34
ola.ragnarson@kalmarff.se

Festim Pasho
Ungdomsansvarig
0480- 44 44 36
festim@kalmarff.se