Ny tröja upplagd i KFF-auktionen

27 juli, 2020 | Nyhet

Auktionen till förmån för Kalmar FF är nu uppdaterad med en signerad matchtröja från David Elms tid i Fulham. Klicka här för att komma till auktionen!

Annons